VIALLE - instalacje wtrysku gazu LPG w fazie ciekłej

lista samochodów do których zamontujesz Vialle

Ciekły wtrysk gazu do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

lista samochodów do których zamontujesz Vialle

Postprzez rycho1959 » Śr sie 21, 2013 7:01 pm

Witam Przeglądam liste samochodów i dziwi mnie że nie ma na niej marki Kia a ja mam instalacje Vialle w swojej kijance. Została zamontowana w Holandii. Czy w poplsce jeszcze nie wiecie o tym
Pozdrawiam fachowców Vialle.
rycho1959

Re: lista samochodów do których zamontujesz Vialle

Postprzez Vialle Polska » Wt wrz 10, 2013 12:25 pm

Pytanie podstawowe - czy Pana Kia ma wtrysk pośredni, wielopunktowy czy bezpośredni? Bo jeśli jest to wtrysk pośredni, wielopunktowy to od dawna istnieje możliwość montażu instalacji VIALLE LPfi (LPi) do takiego auta. Inaczej sprawa ma się z instalacją VIALLE LPdi (wtrysk bezpośredni), która jest obecnie wdrażana. Oferowana będzie ona początkowo do:
Kia 1600 GDi iX35/SPORTAGE
Kia 1600 GDi CEE'D

Nowe aplikacje pojawiają się najpierw w wybranych (najlepszych) serwisach partnerskich Holandii, Belgii i Niemiec. Jeśli w okresie próbnym nie występują żadne problemy, aplikacja jest dystrybuowana w innych krajach. Jest to krótki okres i daje gwarancję, że wszystko z danym systemem jest OK - rynek ostatecznie to weryfikuje. My ze swojej strony nie chcemy testować świeżych aplikacji na naszych klientach. Oferujemy tylko sprawdzone instalacje gazowe.
Vialle Polska

Powrót do VIALLE LPdi - wtrysk bezpośredni (silniki: TSI, TFSI)