VIALLE - instalacje wtrysku gazu LPG w fazie ciekłej

Pompa do LPi

Ciekły wtrysk gazu do aut z pośrednim, wielopunktowym wtryskiem paliwa.

Pompa do LPi

Postprzez piotrekh5 » Wt wrz 20, 2011 12:52 pm

Witam
Poszukuję pompy do wtrysku gazu w fazie ciekłej. Gdzie w Polsce można nabyć takie pompy. Czy gdzieś na swiecie produkują pompy zewnętrzne do ciekłego gazu ? Czy jakas firma poza Vialle istnieje i czy produkuje pompy do ciekłego gazu LPG?
Proszę o pomoc
piotrekh5

Re: Pompa do LPi

Postprzez Vialle Polska » Śr wrz 21, 2011 12:01 pm

Witam,
poszczególne podzespoły (w tym pompy) można zakupić u nas. Poproszę o przesłanie na e-mail danych zbiornika (rozmiar, typ, producent, itp).
Współpracujemy TYLKO z firmami!
Vialle Polska

Postprzez rycho1959 » Śr sie 21, 2013 6:46 pm

Witam niedawno nabyłem Kia Sportage z instalacją gazową Viale. Kontaktowałem się z fachowcem w katowicach Ponieważ pompa w zbiorniku gazu głośno pracuje(na początku) pytałem czy jest możliwość regeneracji pompy. Stwierdził jednoznacznie: pompa do wymiany tylko nowa a przeglądy wykonuje się po 200 000 poza tym instalacja jest bezobsługowa. Czy może fachowiec ustosunkować się do tego stwierdzenia. Czy w moim samochodzie jest możliwe aby spalał się gaz i benzyna bo dziwnie wydaje mi się że benzyny też ubywa.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
rycho1959

Postprzez Vialle Polska » Wt wrz 10, 2013 12:57 pm

Nie obędzie się bez podłączenia do komputera. Jeśli emulator wtryskiwaczy jest uszkodzony system auta może pobierać benzynę. Pompa może (ale nie musi) nadawać się do regeneracji. Zależy jak bardzo jest uszkodzona. Instalacja jest rzeczywiście bezobsługowa ale należy cyklicznie (raz w roku, co ok. 40 tys km) sprawdzać poziom oleju w pompie. Jego brak może spowodować zatarcie pompy i konieczność kupna nowej co wiąże się ze sporym wydatkiem.
Vialle Polska

Postprzez rycho1959 » Pt paź 11, 2013 8:05 am

witam ponownie.
Ponieważ zużycie benzyny systematycznie moi wzrasta, proszę o podanie adresu stacji obsługi, która profesjonalnie może wykonać przegląd instalacji Vialle. Szukam serwisu w okolicach Olkusza. Z góry dziękuję za informacje.
Pozdrawiam
rycho1959

Powrót do VIALLE LPi, LPfi, LiquidSI - wtrysk pośredni